Home

Klassiek Sluier graan eesti saksamaa jalgpall mäng Vier Onverbiddelijk berouw hebben

Saksamaa tuleb Eesti vastu tugevama koosseisuga kui viigimängus Argentinaga  | Jalgpalli Eesti koondis | ERR
Saksamaa tuleb Eesti vastu tugevama koosseisuga kui viigimängus Argentinaga | Jalgpalli Eesti koondis | ERR

80 aastat Saksamaa ootust saab lõpu: mäng, mida tuleb nautida -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
80 aastat Saksamaa ootust saab lõpu: mäng, mida tuleb nautida - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Eesti jalgpall - Avavile!🇪🇪 Foto: Jana Pipar #eestikoondis  #südamejapalliga #EuropeanQualifiers | Facebook
Eesti jalgpall - Avavile!🇪🇪 Foto: Jana Pipar #eestikoondis #südamejapalliga #EuropeanQualifiers | Facebook

Kolme Saksamaa tähtmängija kohal on Inglismaaga mängu eel küsimärgid -  Delfi Sport
Kolme Saksamaa tähtmängija kohal on Inglismaaga mängu eel küsimärgid - Delfi Sport

saksamaa jalgpallikoondis

Saksamaa ja Eesti ammune jalgpallimäng: Kickeri ja Spordilehe põhjal -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Saksamaa ja Eesti ammune jalgpallimäng: Kickeri ja Spordilehe põhjal - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Eesti pidas vähemuses Saksamaaga sammu poolaja - Soccernet.ee - Jalgpall  luubi all!
Eesti pidas vähemuses Saksamaaga sammu poolaja - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Eesti jalgpallikoondis tõusis edetabelis, Saksamaa vähikäik jätkub -  Rahvuskoondised - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist  ja välismaalt
Eesti jalgpallikoondis tõusis edetabelis, Saksamaa vähikäik jätkub - Rahvuskoondised - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

BLOGI JA FOTOD | Eesti jalgpallikoondis hoidis 15. minutil vähemusse jäänud  Saksamaa avapoolajal nulli peal, kuid kaotas lõpuks ikkagi 0:3 - Delfi Sport
BLOGI JA FOTOD | Eesti jalgpallikoondis hoidis 15. minutil vähemusse jäänud Saksamaa avapoolajal nulli peal, kuid kaotas lõpuks ikkagi 0:3 - Delfi Sport

STATISTIKAPOMM ⟩ Kui mäng läheb penaltitele, siis võidab Saksamaa -  Jalgpalli EM
STATISTIKAPOMM ⟩ Kui mäng läheb penaltitele, siis võidab Saksamaa - Jalgpalli EM

Unistus Saksamaast | Sportland Magazine

NA: Eesti - Wales - Fotogaleriid - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Eesti jalgpallikoondis lubas Saksamaal lüüa kaheksa vastuseta väravat -  Uudised.tv3.ee
Eesti jalgpallikoondis lubas Saksamaal lüüa kaheksa vastuseta väravat - Uudised.tv3.ee

BLOGI ⟩ Saksamaa jõudis mängus Ungariga lõpu eel viigini ja pääses läbi  häda edasi - Jalgpalli EM
BLOGI ⟩ Saksamaa jõudis mängus Ungariga lõpu eel viigini ja pääses läbi häda edasi - Jalgpalli EM

Eesti jalgpall - Saksamaa avalikustas suure mängu... | Facebook

Saksamaa – Eesti EM-valikkohtumine mängitakse täismaja ees | Jalgpalli Eesti  koondis | ERR
Saksamaa – Eesti EM-valikkohtumine mängitakse täismaja ees | Jalgpalli Eesti koondis | ERR

Eesti – Saksamaa kohtumisele on saadaval veel 2500 piletit | Jalgpalli Eesti  koondis | ERR
Eesti – Saksamaa kohtumisele on saadaval veel 2500 piletit | Jalgpalli Eesti koondis | ERR