Home

Geschikt moe Lijkt op võrkpall viljandi metall teksten kraan bestellen

Viljandi Metall avas viiendal katsel punktiarve - Eesti Võrkpalli Liit

Viljandi mängis eduseisu maha, aga asus lõpuspurdiga pronksiseeriat juhtima  | Võrkpall | ERR
Viljandi mängis eduseisu maha, aga asus lõpuspurdiga pronksiseeriat juhtima | Võrkpall | ERR

Viljandi Metall jätkab pärast pikka pausi võidulainel - Paberleht -  Tasuline - Sakala
Viljandi Metall jätkab pärast pikka pausi võidulainel - Paberleht - Tasuline - Sakala

Viimsi ja Viljandi jõudsid kolme kindla võiduga finaali | Võrkpall | ERR

JÄRELVAADATAV ⟩ Kaasahaarava võrkpalli pronksiseeria otsutavas vaatuses  murdis Audentes maha Viljandi - Võrkpall - Postimees Sport: Värsked  spordiuudised Eestist ja välismaalt
JÄRELVAADATAV ⟩ Kaasahaarava võrkpalli pronksiseeria otsutavas vaatuses murdis Audentes maha Viljandi - Võrkpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

MTÜ SK VilVol - Teisipäeval 17.11 kell 19.30 kohtusid Viljandi Spordihoones Viljandi  Metall ja Gerardo´s Toys Neemeco. Võitja selgitati välja kolme geimiga -  25:23, 25:23, 25:22 geimivõitudega jäi võit koju. Mäng oli
MTÜ SK VilVol - Teisipäeval 17.11 kell 19.30 kohtusid Viljandi Spordihoones Viljandi Metall ja Gerardo´s Toys Neemeco. Võitja selgitati välja kolme geimiga - 25:23, 25:23, 25:22 geimivõitudega jäi võit koju. Mäng oli

Viljandi Metall tugevdab ridu Eesti parimaks valitud võrkpalluri ja veel  mitme nimeka mängijaga - Paberleht - Tasuline - Sakala
Viljandi Metall tugevdab ridu Eesti parimaks valitud võrkpalluri ja veel mitme nimeka mängijaga - Paberleht - Tasuline - Sakala

Viljandi Metall sai kodus 3:0 võidu LiigaEura üle | Võrkpall | ERR

Viljandi Metall sai Soome-Eesti ühisliigas järjekordse kaotuse | Võrkpall |  ERR

Viljandi Metall ja Viimsi Spa jäid Soome liigas geimivõiduta | Võrkpall | ERR

Viljandi Metalli naiskond sattus teel mängule avariisse, tõsisematest  vigastustest pääseti – Võrkpall24.ee
Viljandi Metalli naiskond sattus teel mängule avariisse, tõsisematest vigastustest pääseti – Võrkpall24.ee

VÕRKPALL ⟩ Viljandi Metall jätkab liigat liidripositsioonil - Sport - Sakala

Viljandi Metall võitis Soomes avageimi, kuid kaotas kolm järgmist | Võrkpall  | ERR
Viljandi Metall võitis Soomes avageimi, kuid kaotas kolm järgmist | Võrkpall | ERR