Opsommen bevind zich Productief jalgpall jalaga löödud nali Beyond Walter Cunningham Tarief

SUUR EDETABEL | Eesti jalgpallikoondise kõige naljakamad, ilusamad ja  dramaatilisemad omaväravad
SUUR EDETABEL | Eesti jalgpallikoondise kõige naljakamad, ilusamad ja dramaatilisemad omaväravad

JALKA (aprill 2011) by Jalka - Issuu

Tallinn C.F. - Página inicial | Facebook

Portugal alistas viimases EM-i eelses kontrollmängus poolaegade lõpus löödud  väravatest Iisraeli - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Portugal alistas viimases EM-i eelses kontrollmängus poolaegade lõpus löödud väravatest Iisraeli - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Meistrite liigas neli väravat löönud Villarreal jätkab koduliigas tabeli  teises pooles - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Meistrite liigas neli väravat löönud Villarreal jätkab koduliigas tabeli teises pooles - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Tallinn C.F. - Publicações | Facebook

Kuidas Rauno Sappinen 2004. aasta Eurovisiooni 14. koha Eesti  jalgpallilukku keerutas - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Kuidas Rauno Sappinen 2004. aasta Eurovisiooni 14. koha Eesti jalgpallilukku keerutas - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Aatomiku rammu kahandab vanameistrite ja noorte tõusjate ragistamine -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Aatomiku rammu kahandab vanameistrite ja noorte tõusjate ragistamine - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Eesti ja Bulgaaria mängisid penaltirohkes mängus 2:2 viiki

LOE JÄRELE: Eesti koondis hoidis Walesi staarid nullil ja avas  MM-valiksarjas punktiarve - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
LOE JÄRELE: Eesti koondis hoidis Walesi staarid nullil ja avas MM-valiksarjas punktiarve - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Kaitsekõne | 5 põhjust, miks imeliku Inglismaa EM-tiitel oleks kõige parem  asi üldse - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Kaitsekõne | 5 põhjust, miks imeliku Inglismaa EM-tiitel oleks kõige parem asi üldse - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Juuni sümboolne koosseis: jalgpalli täis kuu möödus rohevalgetes toonides -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Juuni sümboolne koosseis: jalgpalli täis kuu möödus rohevalgetes toonides - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Eesti saalijalgpallikoondis alistas teise poolaja väravatest 4:1 Malta |  Jalgpall | ERR
Eesti saalijalgpallikoondis alistas teise poolaja väravatest 4:1 Malta | Jalgpall | ERR

Jalka (jaanuar 2018) by Jalka - Issuu

Nädala tipud: võitja, karikaspetsialist, kojunaasja, kaabutrikk -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Nädala tipud: võitja, karikaspetsialist, kojunaasja, kaabutrikk - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

JALKA | Esimene e-jalgpalli EM lõppes Eestile mõrult - Uudised

Eesti lõi viimaks värava, ent võiduta seeria sai taas jätku | Jalgpalli  Eesti koondis | ERR
Eesti lõi viimaks värava, ent võiduta seeria sai taas jätku | Jalgpalli Eesti koondis | ERR

Kaitsekõne | 5 põhjust, miks šiki ja sümpaatse Itaalia EM-tiitel oleks  kõige parem asi üldse - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Kaitsekõne | 5 põhjust, miks šiki ja sümpaatse Itaalia EM-tiitel oleks kõige parem asi üldse - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!