Fåtölj, Erik Wörtz, 'Kolding'Teak/skinn, för IKEA, 50-tal. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 3291
1960s, Teak and Brown Leather Lounge Chair by Erik Wörtz for Bröderna Anderssons For Sale at 1stDibs
Fåtölj, Erik Wörtz, Kolding, 1960-tal, slitage, skador. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -