Golvlampa, Markslöjd, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
GOLVLAMPA, trä, Markslöjd. | Barnebys
Golvlampa, Josef Frank (1885-1967), Österrike. Firma Svenskt Tenn, "Den lilla kamelen", modellnr 2568. Mässing, höj- och sänkbar. Höjd: ca 150-168 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Pin på Monkey village
GOLVLAMPA, 1930-40-tal. - Bukowskis
حلف البر الرئيسى بعضهم البعض markslöjd golvlampa retro - qamardeenhoteldubai.com
Se produkter som liknar Auktion nr 2) Bordlampa från .. på Tradera (522286338)