Home

Moskee geleider krijgen järvamaa koolide jalgpall Democratie Knuppel bijtend

Jalgpallipoisid näitasid koolide meistriliigas head mängu - Sport - Järva  Teataja
Jalgpallipoisid näitasid koolide meistriliigas head mängu - Sport - Järva Teataja

Saavutasime Järvamaa koolide 10.-12. klasside saalijalgpallivõistlustel  teise koha | Järvamaa Kutsehariduskeskus
Saavutasime Järvamaa koolide 10.-12. klasside saalijalgpallivõistlustel teise koha | Järvamaa Kutsehariduskeskus

Jalgpallipall Puma Icon, oranž hind | kaup24.ee

Tapa valla koolidevaheline jalgpallivõistlus ⚽️ Tänavu pidime rändkarika 🏆  paraku loovutama 👎🏻, kuid sellegipoolest saavutasid meie tublid 👏🏻  poisid tasavägises võitluses auväärse III 🥉 koha! Meie aga pead norgu ei  lase, uuel
Tapa valla koolidevaheline jalgpallivõistlus ⚽️ Tänavu pidime rändkarika 🏆 paraku loovutama 👎🏻, kuid sellegipoolest saavutasid meie tublid 👏🏻 poisid tasavägises võitluses auväärse III 🥉 koha! Meie aga pead norgu ei lase, uuel

Jalgpallikohtunike kool alustab taas märtsis - Sport - Järva Teataja

Jalgpallis ootab ees vennatapusõda - Järva Teataja

Sport | Türi Põhikool

Koeru Keskkool - Jalgpallipäev teeb avalöögi spordinädalale

Pealinna koolide meistriks tuli poiste arvestuses Mustamäe  Humanitaargümnaasium | Jalgpall kooli
Pealinna koolide meistriks tuli poiste arvestuses Mustamäe Humanitaargümnaasium | Jalgpall kooli

Järvamaal noori kasvatav Viktor Mets on Eesti jalgpallile koolitanud palju  tipptegijaid – Eesti elu | GoodNews
Järvamaal noori kasvatav Viktor Mets on Eesti jalgpallile koolitanud palju tipptegijaid – Eesti elu | GoodNews

Uudised - Toimus Järvamaa 6.-9 kl jalgpall

Uudised
Uudised

Saavutasime Järvamaa koolide 10.-12.klasside jalgpalli karikavõistlustel  auhinnalise II koha | Järvamaa Kutsehariduskeskus
Saavutasime Järvamaa koolide 10.-12.klasside jalgpalli karikavõistlustel auhinnalise II koha | Järvamaa Kutsehariduskeskus